İstanbul Seyşeller Uçak Bileti Fiyatları

0
İstanbul Seyşeller Uçak Bileti
İstanbul Seyşeller Uçak Bileti

İstanbul Seyşeller Uçak Bileti, Seyşel Adaları, Hint Okyanusu’nun en gözde yerinde, Afrika’nın doğusunda yer alan Madagaskar ülkesinin de kuzey doğusunda bulunan bir ada ülkesidir. Öncelikli olarak gezi için Mauritius’a uçup oradan birkaç gün kalıp tatil yaptıktan sonra Air Scheyselles ile Seyşeller’e 2 saat sonra ulaşabilirsiniz. 

İsterseniz gitmeden önce Mauritius şehrine gitmeden önce neler yapabilirsiniz, neler yenir ve içilir gibi bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul Seyşeller uçak bileti için Türk Hava Yollarını tercih edip direk gidiş ve dönüş uçak biletlerinizi uygun fiyata alabilirsiniz.

İstanbul’dan Seyşeller’e Direkt Uçuş

THY (Türk Hava Yolları) ile direkt olacak şekilde Seyşeller’e uçabilmeniz oldukça mümkündür. Uçuş yaklaşık olarak 8.5, 9 saat sürüyor. Oldukça rahat ve konforlu uçakları bulunuyor. Direkt uçuş sağlandığı için, diğer aktarmalı uçak seferlerine göre daha rahat fakat en az %40 daha maliyetli olabilir.

Eğer ki uygun ve cazip fiyatlı uçak bileti almak isterseniz aktarmalı olacak şekilde de Seyşeller Adalarına uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Qatar Airways uçuş konusunda en ekonomik olan firma denilebilir. Uygun fiyatlı gidiş ve dönüş uçak bileti bulabilmeniz mümkündür. Fakat bileti erken almanız koşulu ile bu geçerlidir. 

Seyşeller’e Uçak Bileti Almadan Önce Uygun Fiyatlardan Yararlanın

Seyşel Adaları, uluslararası saat dilimi konusunda GMT +4 diliminde bulunuyor. Bu nedenle de Türkiye ile Seyşel Adaları arasında 1 saat fark meydana geliyor. Aynı zamanda Seyşeller adasına gitmek isterseniz sizde İstanbul Seyşeller uçak bileti sayesinde ekonomik ve daha uygun fiyatlı bir firma tercih edip, iyi yerler keşfetmeyi deneyebilirsiniz. Bu sayede Seyşeller’i en iyi şekilde gezip tatil yapabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda pek çok şeyi öğrenmiş olursunuz. 

Seyşeller Adasına Ne Zaman Gidilir?

Ülke genelinde genellikle etkili olan 2 mevsim vardır. Birisi kurak olurken diğeri ise yağışlıdır. Özellikle Türkiye’de kış mevsimi etkili olurken ülkede yağışlı bir mevsim görülüyor. Gitmek istediğiniz dönemde ise Aralık ve Mart dönemini tercih edebilirsiniz. Yağış dendiğine bakmayın sürekli olarak tişört ile gezmeniz mümkündür. 

Fakat öyle bilindiği gibi yağmur yağdığı zaman muson yağmurlarındaki gibi hemen 10 dakika sonrasında güneş etkili olmuyor. Bu yüzden genelde kış mevsiminde havalar yağmurlu oluyor. Aynı zamanda özellikle aralık ayı en çok turistin geldiği aydır. Diğer mevsim ise kurak mevsimdir.

Genellikle Mart ile Kasım arasında etkili oluyor. Bu dönem güneşli olduğundan dolayı halk bu dönemi daha çok tercih edip seviyor. Çok sıcak ve nem etkili oluyor. Bu yüzden İstanbul Seyşeller uçak bileti alırken planlarınızı ona göre yapmanız gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.