En iyi 10 Seyşeller Oteli

0

En iyi 10 Seyşeller Oteli, Son yılların en çok turist ağırlayan egzotik adalarından olan Seyşeller’de tatil yapmaya doyulmuyor. Uçsuz bucaksız mavi suları, bembeyaz kumları ve keşfedilmeyi bekleyen lezzetleri ile adeta yeryüzünün cennetidir.

Bu saklı cenneti keşfetmeyi, anı yaşamayı ve sakinliği yaşamak isteyenleri ağırlamak için farklı stillerde oteller bulunuyor. Mutlaka gidilip görülmesi gereken Seyşeller’de unutulmaz tatil yapabileceğiniz otellerde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. En iyi 10 Seyşeller oteli içeriğimiz ile sizlere otel tavsiyeleri veriyoruz.

Şimdi bu güzel beldeye ait birbirinden güzel, karar verirken zorlanacağınız otellerden bilgiler vermeye başlayıyoruz. İşte bizim seçtiğimiz en iyi 10 Seyşeller oteli;

1- Coco De Mer Hotel And Black Parrot

1-Coco-De-Mer-Hotel-And-Black-Parrot

Huzurun, sessizliğin ve masmavi suların yanı başında yer alan otelde muhteşem anlar muhteşem manzarayla bütünleşiyor.  Tropikal meyveler ve birbirinden farklı deniz canlılarından oluşan menüleri damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Gün batımının Okyanus’la birleşmesine tanıklık edeceğiniz tesiste kusursuz bir tatil sizleri bekliyor. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2- Six Senses Zil Pasyon

Six-Senses-Zil-Pasyon-seyseller-oteli

Kusursuz Okyanus manzarasının eşlik ettiği otelde deniz, kum ve eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ada’nın en çok beğenilen otelinde Spa masajı ile yıl yorgunluğu atılabilir, eşsiz sularda yüzülebilir ve yerel mutfağın eşsiz lezzetleri keşfedilebilir. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

3- Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

3-Hilton-Seychelles-Northolme-Resort-Spa

Hilton zincir otellerinin bir halkası olarak bilinen otelde doğanın içinde lüksü yaşamak mümkündür. Doğanın tam kalbinde yer alan otel odalarındaki havuzlarda benzersiz bir tatil yapılabilir. Doğanın sessizliği ve Okyanus sularıyla unutulmaz anlar yaşanabilir. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

4- Le Domaine de L’Orangeraie Resort & Spa

Lüksünüze düşkünsenizve doğanın tadınıda almak istiyorsanız her ikisinin birleşimi olan tesis Spa keyfi, masmavi suların çevrelediği, kumsalı ve tadına doyamayacağınız lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

5- DoubleTree By Hilton Seychelles – Allamanda Resort And Spa

Hilton grubuna bağlı olarak işletilen tesiste lüks, kalite, konfor ve doğanın güzelliği iç içe yaşanabiliyor. Okyanusa açılan odaları, muhteşem manzarası ve gün boyu süren aktiviteleriyle saklı bir cennettir. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

6- Le Repaire Boutique Hotel

Le-Repaire-Boutique-Hotel-seyseller-otelleri

Seyşeller’de butik olarak bilinen tesislerden biri olan Le Repaire Boutique okyanusa manzarasına sahip odalarıyla kendine hayran bırakıyor. Huzurlu ve sakin ortamı, okyanusun yanı başında olması ve Spa hizmetleriyle eşsiz bir oteldir. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

7- Seyşeller Oteli, Chauve Souris Relais

Hotel-Chauve-Souris-Relais

Çok sayıda plajların yer aldığı bölgede bulunan otel, gün boyu süren aktiviteleri, doğanın sakinliğini ve ferah odalarıyla her yıl turistlerin en çok tercih ettiği oteller arasında yer alıyor. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

8- Seyşeller Otel, Indian Ocean Lodge

8-Indian-Ocean-Lodge-en-iyi-10-seyşeller-oteli

Seyahat edenlerin en çok tercih ettiği konaklama yerlerinden biri olan tesiste gün boyu sakinlik ve sessizlik yanı başınızda olacak. Geniş balkonlu odaları, sosyal aktiviteleri, eşsiz manzarası ve sonsuzluğa açılan okyanusu ile muhteşem bir tatilin adresidir. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

9- Fisherman’s Cove Resort Otel Seyşeller

9-Fisherman's-Cove-Resort-Otel-Seyşeller
9-Fisherman’s-Cove-Resort-Otel-Seyşeller

Seyşellerin tropikal güzelliklerinin arasında koskocaman havuzuyla muhteşem bir tatil için harika bir tesistir.  Okyanusa yakın konumuyla gün boyu kum ve deniz keyfini tercih edenler için biçilmiş kaftandır. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

10- En İyi 10 Seyşeller Oteli; Casa De Leela

10-Casa-De-Leela-En-İyi-10-Seyşeller-Oteli

Tatillerinde daha çok butik tarzında konaklamalar için tercih edilen tesis Seyşellerin tam kalbinde yer alıyor. Doğayla iç içe odaları, masaj olanakları ve yöresel lezzetleri ile turistlerin en çok kaldıkları oteller arasında yer alıyor. Sizler de bu oteli tercih etmek isterseniz arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En iyi 10 Seyşeller oteli listemizin böylece sonuna geliyoruz.

Egzotik Cennette En İyi 10 Seyşeller Oteli

Hint Okyanusun ortasında yer alan bu tatil cenneti adanın en iyi 10 Seyşeller oteli listesini sizler için derledik. Seyşeller’de otel dışında konaklama yapabileceğiniz Tatil Köyü listemize Seyşeller’in En İyi 10 Tatil Köyü linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Seyşeller ile ilgili diğer önemli bilgilere sitemizden arama yaparak erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.